KIZILIRMAK YAPI
info@kizilirmakyapi.com.tr
02126114611

..

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Hakkımızda

 

1990 yılından  beri yüzlerce konut inşa  eden aile şirketimizin Öncüsü Mehmet Bilgiç’ten  kazanılan tecrübeden sonra 1994 yılında Şevket BİLGİÇ tarafından sektöre yeni ve farklı bir soluk getirmek üzere kurduğumuz Kızılırmak YAPI  değerlerinden ve hedeflerinden vazgeçmeden eser üretme misyonuna uygun projeler geliştirmektedir.

Kızılırmak YAPI, kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübe ile kendini sürekli yenileyerek ve büyüyerek projelerini geliştirmektedir. İnşaat sektörünün büyük bir ivme kazandığı son yıllarda kuruluşundan itibaren yıllık ortalama %100 büyüme sağlayarak 12.02.2014 tarihinde KIZILIRMAK YAPI  TAAHHÜT YATIRIM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. unvanını alarak sektör ortalamasının çok üzerine çıkmış, değerlerinden ve prensiplerinden ödün vermeden istikrarlı bir büyüme grafiği çizmiştir.

KIZILIRMAK YAPI, Profesyonel ekibi ile inşaat sektörüne ve hedef kitlesine uygun, kullanışlı, değerli projeler inşa eden, gelecekte de dünya standartlarında yapılar üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sağlamaya devam edecektir.

 


 

 

 

 

Vizyonumuz

1990 yılından beri edinmiş olduğumuz deneyim ile çalışanlarımızın tecrübesi, eğitimi ve iş güvenliği konularında titizlikle duran, müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası tüm beklentilerini yerine getirerek sektörde öncü bir kuruluş olmak

 

 

 

 

 

Misyonumuz

İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek modern, günümüz koşullarına uygun, son teknoloji ile inşa edilmiş güvenli ve kaliteli yapılar üretmek. Sektördeki tecrübemiz ve istikrarımız ile oluşan güveni en iyi şekilde koruyarak, doğaya saygılı, sosyal yaşama katkıda bulunan, bulunduğu bölgenin değerine değer katan projelere imza atarak, inşaat ve gayrimenkul sektöründe lider firmalardan biri olmak.

 


HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin